Ako opraviť naskenovaný umenie s kúzelnou paličkou

kúzelnícka palička je jedným z mnohých nástrojov Adobe pre úpravy fotografií v programe Photoshop . Tento nástroj je obsiahnutý v oboch verziách SK a prvky programu . Aj keď môžete zvyčajne spájame Photoshop editáciu fotografií , môže byť použitý s akýmkoľvek digitálnym súboru , ktorý obsahuje obraz , vrátane umeleckých diel . Použitie nástroj kúzelná palička má trochu praxe , ale keď sa stanete zbehlý v jeho ho pomocou , bude to váš editáciu presnejšie . Pokyny dovolená 1

Kliknite na “ Súbor “ a vyberte “ Získať fotografiu “ z drop – down menu . Vyhľadajte zložku a súbor skenovaného kresby , ktorú chcete upraviť . Kliknite na súbor a kliknite na tlačidlo “ Ok “ sa nachádza v pravom dolnom rohu okna otvorte obraz .
2

Kliknite na “ čarovnú paličku “ nástroj v ľavom okraji Adobe Photoshop . Ikona “ kúzelná palička “ vyzerá ako malý prútik s hviezdou na vrchole . Ak nabehnutím myši nad ikonou , bude názov sa objaví, takže viete , že vyberáte správny nástroj .
3

Stlačte a podržte “ Shift “ a “ CTRL “ klávesy na kľúčové palube a stlačte tlačidlo “ + “ pre zvýšenie zväčšenie kresby . Pokiaľ oblasť , ktorú vyberáte s “ čarovnou paličkou “ , je malý , potom by ste mali zväčšiť veľkosť obrazu , aby bolo jednoduchšie pracovať .
4

Kliknite na oblasť , na ktorú chcete pracovať s “ kúzelnou paličkou . “ Uvidíte, že sa vybraná oblasť bude mať pohybujúce sa čiara okolo neho . Je-li voľba je kompletný , potom môžete pokračovať a upraviť výber tak , ako chcete . Ak potrebujete pridať alebo odstrániť z výberu , kliknite pravým tlačidlom myši a budete vidieť “ zelenú prútik “ a možnosť “ červená palička “ objaví . “ Zelená palička “ vám umožní pridať do svojho výberu . “ Červená palička “ umožní odstrániť časti obrazu z vášho výberu .

Pridaj komentár