Ako Refinish Antique Brass

Starožitné mosadzné má mäkký zlatú farbu , a tradične bol robený do svietnikov , prepracované svietniky a ďalšie . Remeselníci z mosadzné predmety ručne . Starý mosadzný je nádherne detailné , ale môže zakaliť v priebehu času . Väčšina staromosadz bola potiahnutá tenkou vrstvou striebra , alebo lakované . Zakaliť na mosadze môže znamenať mosazení . To nie je nezvyčajné pre skutočné pevné antickej mosadze sa objaví matné farby , najmä ak to nie je riadne postarané for.Things budete potrebovať klipart plastové vrecia na odpadky
Sprchový záves
mosadz alebo striebro leštiace handričku
Mild umývanie riadu
Veľká plastová miska
Umývačky riadu rukavice
umývanie riadu
dva mäkké tkaniny
starý kefka na zuby
Čisté handier
dva uteráky
lyžičky . soľ
lyžice . ocot
múky
lyžice
Brasso značky nechty
Zobraziť ďalšie inštrukcie Cestuj 1

Miesto jedného vreca na odpadky alebo zložený sprchový záves na stole k ochrane povrchu od poliatiu . Práca v oblasti , ktorá je dobre vetrané . Odstráňte povrchové nečistoty s mosadze alebo striebra leštiace handričku . Oba typy sú účinné na mosadze . Otočte tkaninu , akonáhle nečistoty sa odstránia , a opakovať .
2

Zmiešajte teplú vodu a jemný na umývanie riadu vo veľkej plastovej misky . Dajte o ochranných umývanie riadu rukavice a umiestnite misu na hornej časti plastového vrecka . Namočte mäkkú handričku do mydlovej vody a vyžmýkajte ju .
3

Dajte trochu navyše penu z mydla na tkaniny po žmýkanie , a utrite energicky na povrchu mosadze , kým odolné nečistoty výťahy . Použite starý kefka na zuby na ťažko dostať oblastí mosadze , ako dekoračné sekciách , kde sú hrebene alebo ozdobne podrobných návrhov . Opakujte vlhkou handričkou odstrániť mydlom a nechajte uschnúť .
4

Zmiešajte soľ a ocot v pol litri horúcej vody . Pridáme múku , pol šálky v dobe , kým sa nevytvorí pasta . Pasta by mala byť konzistencia cesta lievance . Premiešame s lyžicou , kým pasta je dobre – tvoril . Naneste ho na mosadzné v sekciách . Akonáhle mosadz je úplne pokrytá pasty , nechajte ho nastaviť na niekoľko minút . Umyte pastu s teplou mydlovou vodou . Odstráňte mydlo s čistým , vlhkou handrou . Osušte mosadzný s uterákom .
5

steru Brasso na mäkkej bielej látky . Mosadz lesk by mal byť aplikovaný po mosadz je úplne vyčistený a prebrúsenie . Brasso je dlhodobý lesk , ktorý poskytuje povlak , a tiež leští a prináša krásu antickej mosadze . Nechajte zaschnúť . Snažte sa získať odtlačky prstov na novo prebrúsenie mosadze .

Pridaj komentár