Ako zistiť , či je Mont Blanc Pen je skutočný

Mont Blanc perá sú neslúži perá nadšenci pre svoje výrazné vzory a starostlivé remeselné spracovanie . Mont Blancs nie sú len o dizajne , hoci. Oni sú tiež vyrobené z najkvalitnejších materiálov . Mnoho Mont Blanc perá sú menovaní s drahými kovmi ako zlato a platina , rovnako ako drahé kamene ako diamanty . Vzhľadom na ich hodnote , knock – off Mont Blancs zaplavili trh , s ľuďmi , čo imitácia pera a predávať ich na hodnoty , ktoré sú stokrát ich hodnote . Našťastie existuje niekoľko zistiť , či Mont Blanc pero je skutočný . Pokyny dovolená 1

Pozrite sa na hrot pera pre nápisy . Hrot je písanie hrot pera . Ak je nápis popisujúci typ špičky , ako napríklad “ irídium bodu , “ to je falošný . Ak sa uvádza , že “ Made in Paris “ alebo akékoľvek iné mesto , to je tiež falošný . Na skutočné Mont Blanc , bude hrot byť napísaný s dizajnom a číslo 4810 .
2

Pozrite sa na sériové číslo . Všetky pôvodné Mont Blanc pera zoznamu sériové číslo pera na pásme klip na viečku perá .
3

Peek v klipe . Autentické Mont Blancs bude mať rytinu slová “ Pix “ . Mali by ste byť schopní vidieť , bez toho aby ste museli presunúť klip .
4

Skontrolujte okno . Vnútri skutočného Mont Blanc pero box set by mal mať podpis Mont Blanc biela hviezda . To je zvyčajne na obyčajné čierne pozadie . Falšovateľ boxy sa často farby obrátil s čiernou hviezdou na bielom pozadí . To môže byť veľmi užitočná stratégia pri nákupe Mont Blanc prostredníctvom on – line aukčnej stránky .
5

Dávajte pozor na predajcu spätnú väzbu . Väčšina falošných Mont Blancs predávajú dnes sú predávané na populárnych aukčných weboch . Väčšina z úžasnej ponuky sú falzifikáty . Aby sa zabránilo vrátane jedného z týchto falšovaných pera , vždy si prečítajte spätnú väzbu ostatným kupujúcim . Budete mať možnosť zistiť , či predávajúci je vo zvyku predávať falzifikáty . Vždy je najbezpečnejšie kúpiť od legitímneho obchodníka .

Pridaj komentár