Ste chytrejší ako 5. Grader Návod

Ste chytrejší ako 5. grejder ? hra otočí televíznej show v niečo , čo môžete hrať doma . Hra môže byť hraná s 2 až 4 hráčov a je odporúčaná pre deti od 8 a hore . Jedna osoba si hrá na čas a on sa nedostane znovu hrať potom, čo stratí svoj ​​ťah alebo vyhráva hru . Ak nie ste aktívny hráč , ste parapet zapojiť do hry tým , že píše sa odpovede , že aktívny hráč môže použiť , aby mu pomohli vyhrať . Návod
Nastaviť
1

Vydajte sa na money hraciu dosku a stupeň hraciu dosku . Peniaze Hracia doska má 1000000dolar na vrchole toho . Stupeň Hracia doska má všetky rôzne triedy na to .
2

Vyberte si jeden peňazí markeru pešiaka na osobu a dať je blízko peniaze hernom pláne . Môžete si vybrať jablko , ceruzku , zemegule alebo stoh kníh .
3

Nastavte Peek , Save a Copy figúrok , rovnako ako čítačka kariet rukáv , značky stupňa a 1000 markery v blízkosti oboch herných dosiek .
4

Zamiešajte každý balíček kariet samostatne . Umiestnite každý samostatný zväzok otázok do plastového zásobníka . Mali by ste mať hromadu každého typu : . 1. , 2. , 3. , 4. , 5. a Million Dollar
5

Rozdajte papier a ceruzku , aby každý hráč
< br . > Prehrať
6

Vyberte si vrchnú kartu z niektorého z ročníkoch ( 1. až 5. ) .
7

Zasuňte kartu do čítačky správnou stranou nahor , cez spodnej čítačky s oknom červenou čítačky v hornej časti čítačky . Táto otázka sa objaví v okne čitateľa .
8

Prečítajte si otázku nahlas . Každý hráč by mal byť písomne ​​sa ich odpoveď na otázku , v tajnosti .
9

Odpovedzte na otázku nahlas , ak ste si istí , že máte pravdu . Urob to po všetkom , je po napísaní dole svoje vlastné odpovede . Alebo môžete zvoliť nahliadnuť na alebo kopírovať odpoveď niekoho iného .
10

odhaliť odpoveď na otázku , posunutím karty až kým nie ste schopní vidieť odpoveď oknom čítačky . < Br >
11

Presuňte ukazovateľ stupňa nad úrovňou triedy , že máš pravdu . Napríklad , ak ste odpovedali na prvý stupeň otázku pravdu , presunúť stupeň značku na jeden z 1. stupňa priestorov . Tieto značky sú dlhé , zaoblené hladkej sfarbené kusy lepenky .
12

Umiestnite svoje peniaze markeru pešiaka na 1.000 priestoru na peňažnom palube , ak ste odpovedali na otázku správne . Zakaždým , keď odpoveď na otázku správne , ste schopní posunúť pešiaka až na označenie na peňažnom doske .
13

Získajte nesprávnu odpoveď a môžete použiť “ Uložiť “ token .

14

Odpovedzte správne potom, čo už pomocou “ Uložiť “ tokenu a na rade je u konca . Ak pôjdete okolo $ 25,000 značku na peňažnom doske , máte istotu , že peniaze a žiadne 1,000 dolárov žetóny , môžete zarobiť na pomoci inej hráča s “ Peek “ a “ Kopírovať “ . Ste tiež nie je schopný odpovedať na milión dolárov otázku .
15

Zvoľte ani odpovedať na otázku , a vy môžete byť schopní vziať peniaze a utiecť . Ak ste si otázku , zistili , že si nie ste istí odpoveďou a už použili vaše nahliadnuť , kopírovať a uložiť , môžete mať rozhodnete ukončiť svoj ​​ťah . Takže , ak vaše peniaze tokenu pešiak je na 500.000 dolárov priestoru , keď urobíte rozhodnutie , dostanete , aby tie peniaze .
16

Odstrániť všetky znaky z oboch herných dosiek a pokračovať s ďalším hráčom .
17

Víťazstvo tým počítať sa čo najviac peňazí , alebo že prvý hráč vyhrá milión dolárov .
peeking , kopírovanie , ukladanie
18

Spýtajte sa pozerať na odpoveď hráčovej , ak si nie ste istí , o svoje vlastné .
19

Umiestnite “ Peek “ token pred platiteľa, ktorého odpoveď , ktorú by som chcel vidieť .

20

Pozrite sa na odpovede prehrávača a vyberte ju používať , alebo nie . Ak osoba , je odpoveď – či už to bola rovnaká odpoveď ako Vy , alebo nie – je správny , že človek dostane $ 1,000 žetón
21

Umiestnite na “ Kopírovať “ pred hráčom , ak máte . nie ste istí odpoveďou na otázku .
22

Použite odpoveď od tohto hráča . Musíte použiť odpovedať , že hráč je pri použití “ Kopírovať “ .
23

Dajte hráči $ 1,000 žetón , či je to správna odpoveď .
24

použite “ Save “ token ak ste odpovedali na otázku nesprávne .
25

Umiestnite žetón pred hráčom vášho výberu . Je Ak je odpoveď , ktorá osoba je ten správny , zbiera $ 1,000 žetón a budete môcť pokračovať v hre .

Pridaj komentár