Ako hrať candyland

Candyland je zábavná , jednoduchá dosková hra pre deti , ktoré majú pomôcť pri rozpoznávaní farieb . Je to závodná hra , v ktorej tí , ktorí hrajú candyland sú odosielané z jedného priestoru do druhého tým , že kreslí farebné karty z balíčka . Nová verzia zmenila svoje pravidlá , aby sa to ešte viac užívateľsky prívetivé , takže hráči sú teraz daná možnosť hrať podľa klasických alebo nových pravidiel . Či tak alebo onak , sa deti učia ich farby a jednoduchá hra hrať cez Candyland.Things budete potrebovať
Candyland doskové hry
Zobraziť ďalšie inštrukcie Cestuj 1

Vyberte svoj herný kus ( jeden z farebných deti ) , a umiestnite ho na východiskové miesto .
2

Vyberte si , kto pôjde prvý . Niektorí ľudia chceli rozhodnúť pomocou “ rock , nožnice , papier “ , zatiaľ čo iní chceli použiť na palubu sa rozhodnúť . Použitie balík vyžaduje výberu farby a prehlasuje , že ten , kto je prvý , kresliť , že farba je ten , kto dostane ísť ako prvý .
3

Nakreslite kartu , akonáhle je to na tebe .
Stránka 4

Presuňte kus na prvé miesto , ktoré zodpovedá túto farbu . To sa vždy zistiť , ako ďaleko budete pohybovať .
5

Buďte si vedomí zvláštny priestor na palube . Napríklad , niekoľko farebných priestorov majú bodky na ne . Tieto body ukazujú , že hráč je prilepené na tomto priestore , kým je schopný čerpať inú kartu zodpovedajúcu túto farbu . Ostatné priestory sú skratky , ktoré môžete použiť k presunu do priestoru na druhej strane , ak si budete priať .
6

Presun na uvedené stavby kedykoľvek nakresliť kartu , ktorá zodpovedá zvláštne miesto . Napríklad , ak si nakresliť Melasa Swamp , presunúť kus hry priamo na Melasa Swamp . To môže byť veľký krok , pokiaľ ju čerpať na začiatku hry . Majte však na pamäti , že staré pravidlá umožnila presunúť dopredu alebo dozadu pri zostavovaní týchto kariet , zatiaľ čo nové pravidlá nedovoľujú pohybu dozadu .
7

Pokračujte v prehrávaní , kým jeden hráč robí to na cieľovú čiaru na konci dosky . Toto je robené tým , že kreslí karty na farbu , ktorá už existuje na palube . Rovnako ako so zvláštnym umiestnenie hnutie , staršie pravidlá ponúknuť inú variantu : vy ste len mohli vyhrať , keď si kartu vziať rovnakej farby ako finálna námestí
.

Pridaj komentár