Čo Gray kunka Mloky jesť ?

Gray – kunka salamandra , alebo Eurycea multiplicata griseogaster , žije bazény a pod kameňmi v mokradiach strednej a severnej Amerike . Zriedka dlhšie ako štyri sunie sa na dĺžku , to obojživelník patrí do rodiny pľúc – menej , fourtoed Plethodontidae – a rovnako ako všetky obojživelníky – Premeny z larvy na dospelého . Ako malé ryby , ako pulec , bude mlok živí zooplanktón a najmenších vodou riediteľných hmyzu , ale bude usilovať o väčšiu pestrú stravu po splatnosti . Vodné Článkonožce

Článkonožce , a to ako pozemné a vodné , dohromady tvoria najväčšiu skupinu zvierat na tejto planéte . Viac ako 80 percent všetkého života na Zemi , sú považované za článkonožcov . Jednoducho definovať , článkonožce majú segmentované tela a spájané nohy . Hoci zvyčajne malé čo do veľkosti , jeden dobre známy člen tejto rodiny ; kráľovský krab , môže dosiahnuť dĺžku cez 3,2 m od pazúr pazúr . Gray kunka mloky plne využiť článkonožcov bufet , hodoval na sladkovodné krill , buchanky a planktón .
Suchozemské článkonožcami

veľmi dobre článkonožcov , hmyzu , je tiež obľúbené jedlo všetkých obojživelníkov : šedá kunka mlok hotela . Hoci hmyz , a ich ôsmimi nohami bratranci , pavúky obývajú lesy a močiare nie , oni ešte zdieľajú vlastnosti s krevetami a iných kôrovcov . Rovnako ako ich príbuzní vodné , pozemné milujúci článkonožce majú tiež tvrdé exoskeletons miesto interných kostí , a vzhľadom k nepružnosti tohto obrnené jednotky – ako vonkajšie vrstvy , ktoré potrebujú spájané časti tela a nôh .
< Br > Slimáky

Slimáky , ako článkonožcov , nemajú vnútorné kostry . Namiesto toho , aby po celej brnenie , slimáky , rovnako ako všetky ostatné mäkkýše , skryť v tvrdou škrupinou . Primitívne v ich vývoji , slimáky sú zachované ich súčasnej podobe pre stovky miliónov rokov , pretože ich systém funguje . Slimáky , aby svoj ​​domov v širokej škále ekosystémov , čo je šťastie pre mnoho zvierat , ako je šedá , kunka mloka , ktorý myslí na pomaly sa pohybujúce , malé zviera chutné zaobchádzať .
Máloštětinatých

Ďalšou veľmi dôležitou potravou pre salamandra je vodný červ . Príslušnosť k rodine len máloštětinatých , červy sa nachádzajú takmer v každom jazere , rybníku alebo bazénu , ktorý mlok môže hovoriť domov . Máloštětinatých tiež profitovať Salamandr v inom , veľmi dôležitú cestu . Vedci používajú červy v novej oblasti výskumu s názvom znečistenia biológie , posudzovať ekologické riziká v niektorých stanovíšť . Hoci Salamander populácie nie sú v súčasnej dobe ohrozený , pokračoval kontaminácia hniezdiská môže zmeniť .

Pridaj komentár