Ako sa k odomknutiu Expert Ghosts v Mario Kart pre Wii

. “ Mario Kart Wii “ bol prepustený pre Nintendo Wii herné konzoly v roku 2008 to kart – racing hra obsahuje niektoré z Nintendo najobľúbenejších postáv z ich Mario Bros hry , vrátane Mario , Donkey kong , Bowser , Peach , Yoshi a Luigi . Jedným z problémov , v hre je odomykanie odbornej duch personál , ktorý kladie duchov znak na každej úrovni hry v režime Time Trial . Okrem poskytuje tak zábavnou výzvu , odblokovanie odbornej duch personál tiež odomkne rôzne znaky a ďalšie vozidlá . Návod dovolená 1

Vložiť Mario Kart Wii do vášho Nintendo Wii a napájanie systému na . Z hlavnej ponuky prejdite do režimu Time Trial .
2

Vyberte skladbu a vyberte pretekať proti zamestnancovi duch . Beat zamestnancov duch by medzi troma a 10 sekúnd . Konkrétne doba závisí na kurze . Napríklad , zatiaľ čo kurz Flower Cup , Mario Circuit , iba vyžaduje , aby ste porazil zamestnanca ducha tým štyri sekundy , listových pohára DK Jungle Parkway vyžaduje , aby ste porazil zamestnancov duch deväť sekúnd . Potom, čo porazil personál ducha na danej trati , budete môcť pretekať proti expert zamestnancovi duch pre danú trať .
3

Opakujte krok 2 pre všetky Mario Kart Wii je 32 skladieb . Budete vedieť , že ste porazil normálny personál ducha na trati , keď rýchlejší duch s kratšou dobe má svoje miesto .