Ako zarobiť viac ľudí Mario Kart Wii Po odomknutí všetky preteky

Mario Kart Wii sa rýchlo stal jedným z Nintendo Wii je najviac populárne tituly , ktoré by malo prekvapiť nik ; séria bola vždy hit pre Nintendo . Mario Kart Wii pridáva dve zásadné inovácie . Po prvé , umožňuje použitie Wii snímanie pohybu a Wii Wheel , ktorý umožňuje užívateľom , aby zase ich regulátorov , pretože by volant . Za druhé , hra pridáva motocyklov a motokrosových motoriek , čo zvyšuje strategické element.Instructions hra je
1

Odomknúť prvé tri skryté znaky . Ak chcete získať dieťa Daisy , zarobiť “ Jedna hviezdička “ , poradí alebo vyššia vo všetkých 50 ccm pohárov . Obdržíte dieťa Luigi po odomknutí osem odborných pracovníkov duchmi , čo vyžaduje porazil osem stálych zamestnancov duchmi sedem sekúnd alebo dlhšie . Odomknite malý Bird pretekárskymi vo všetkých 16 kurzov v režime časového štúdie .
2

Získať ďalšie skryté pretekármi pomocou svojej úspechy . Otvorte Bowser Jr tým , že sa “ Jedna hviezdička “ poradí, alebo lepšie na 100cc Retro pohárov . Medaily vo všetkých 50 ccm poháre odomknúť Diddy Kong , a získajte Kosti suché tým , že porazí Leaf pohár .
3

Otvoriť Dry Bowser tým , že sa “ One Star “ poradie v každej 150cc Wii pohára . Budete zarábať Funky Konga po získaní štyroch odborných duchmi , a kráľ Boo bude k dispozícii ihneď potom, čo porazil 50cc hviezda pohár . Otvorte Rosalina tým , že “ jedna hviezda “ , alebo lepšie vo všetkých 50 ccm Mirror poháre
4

zarobiť drobný Toadette jedným z dvoch spôsobov :. Buď súťažiť v každom z 32 kurzov v režime Time Trial alebo si zahrať 1000 Wi – Fi zápasy on – line . Odomknite Mii Outfit 1 znak , ktorý ste navrhol vyhral 100cc Špeciálne pohára a Mii Outfit 2 uvoľnením všetkých 32 odborných duchov , čo je najväčšou výzvou v hre . Pomocou klávesových FAQ zdrojov pre pomoc porazil všetkých duchov .