Ako sa k odomknutiu auta v Need for Speed ​​: Carbon na PC

“ Need for Speed ​​: Carbon “ obsahuje impozantné garáž vozov . Hráči často potrebujú nejakú pomoc pre odomknutie všetkých možných vozov v hre . Jeden cheat kód pre odomknutie všetkých áut neexistuje . Vedieť , ktorý sleduje pretekať na odomknutie auta pomáha hráči naplniť svoje garáže , a niektoré cheaty existujú odomknúť konkrétne vozidlá . Návod
exotických vozov
1

Odomknite exotických vozov vyhral preteky na rôznych tratiach . Získať Chevrolet Z06 vyhral preteky Shady Pine . Vložte prvý na Starlight Strip ceste k odomknutiu Ford GT . Zvíťaziť v Starlight Strip stopy odomknúť Ford GT . Prvé miesto v Diamond Hills odomkne Lamborghini Gallardo . Ford Mustang GT bude k dispozícii po tom , čo vyhral Kempton Holdings , a prvé miesto v Ocean View odomkne Lotus Elise .
2

Mercedes SL65 AMG a Mercedes SLR McLaren odomknúť tým , že vyhrá Morgan Beach a Neon Mile , v tomto poradí . Umiestnenie v prvom rade na Old Quarter Track odomkne Mitsubishi Eclipse GT . Porsche Carerra GT odomkne po uvedení prvej v Canmore Downs , a porážať Mason Okres stopu odomkne Porsche Cayman S.
3

Odomknite Subaru Impreza WRX STi umiestnením na prvom v Silverton rafinérii . Toyota Supra odomkne na nekonečno parku , a Vauxhall Monaro VXR odomkne po tom , čo porazil projekty track.Unlock Renault Clio V6 umiestnením na prvom mieste historického Chinatown trati .
4

Prebojovanie Vlk v režime Boss bitky a budete odomknúť Aston Martin DB9 . Jaguar XK 2007 bude k dispozícii len po úspešnom absolvovaní troch Turf Wars preteky .
Muscle Cars
5

Odomknite kolekciu svalovej auto prevedením nasledujúcich pretekoch . Umiestnenie najprv na Canmore Downs odomkne Chevrolet Corvette Z06 . Dodge Charger SRT – 8 odomkne po tom , čo vyhral Mason District stopu , a Dodge Viper SRT – 10 je k dispozícii po úspešnom dokončení Neon Mile . Odomknite Ford GT vyhral na trati Silverton rafinérie a Ford Mustang GT v Kempton Holdings .
6

Win Diamond Hills odomknúť Ford Shelby GT500 . Lotus Elise odomkne po tom , čo vyhral Hills Borough stopu . Poraziť stopu Nekonečno Park odomknúť Mercedes SLR McLaren a odomknúť Mitsubishi Eclipse GT na Kings Park . Plymouth Barracuda odomkne na Starlight Gazy .
7.

vyhrať v Južnej Fortuna odomknúť Porsche Cayman S. Renault Clio V6 odomkne v starej štvrti , a umiestnenie najprv na Shady Pine odomkne Toyota Supra . Prvé miesto v Fortuna Heights Vám zarobí Vauxhall Monaro VXR .
8

Poraziť 21. Muscle Car Gang a odomykanie Dodge Charger RT .
Tunery

9

Pre odomknutie auta v kolekcii Tunery , vyhrať nasledujúce preteky . Odomknite Dodge Viper SRT – 10 vyhral preteky Shady Pine . Ford GT sa odomkne na nekonečno parku , a môžete vyhrať Ford Mustand GT umiestnením prvej projektov . Odomknite Lotus Elise umiestnením na prvom Južnej Fortuna a Mercedes SLR McLaren vyhral v Silverton rafinérii . Mitsubishi Eclipse GT odomkne po starej štvrti závodu .
10

Víťazstvo v Canmore Downs odomknúť Nissan Skyline GT – R R34 . Víťazstvo na Hills Borough vám zarobí Porsche Cayman S , a Renault Clio V6 odomkne na Fortuna Heights . Odomknite Subaru Impreza WRX STi na Starlight Gazy a Nissan 350Z na Diamond Hills .